"ЄЦ" вважає, що БЮТ і "Регіони" вже "в громадянському шлюбі"

П'ятниця, 20 червня 2008, 14:35

Лідер "Єдиного центру" Ігор Кріль вважає, що парламентською кризою керує БЮТ, і йому час перестати працювати на дестабілізацію ситуації в країні.

"Блокування трибуни з вимогою про 300 голосів – це, з одного боку, черговий шантаж", - цитує слова Кріля прес-служба партії.

"З іншого боку, якщо це не шантаж, і вже існує домовленість з Партією регіонів про створення нового формату коаліції, то потрібно про це відкрито сказати і не "дурити" людей", – додав депутат.

На думку Кріля, БЮТ час зізнатися у факті проведення переговорів про нову парламентську більшість.

"Фактично заяви БЮТ – це початок легалізації "громадянського шлюбу" із Партією регіонів. Адже тільки таким чином Тимошенко може зібрати конституційну більшість у парламенті", - заявив депутат.

Лідер "Єдиного центру" наголосив, що не бачить перепон для того, щоб на розгляд Верховної Ради були внесені законопроекти, ухвалення яких вимагає БЮТ.

"Нехай виносять та голосують, а не галасують", – сказав Кріль.

Депутат закликає БЮТ або почати ефективно працювати у Верховній Раді, остаточно визначившись, із ким БЮТ у коаліції, або у разі неспроможності – передати право вибору народу.

"Достатньо галасу. Можемо працювати – працюємо. Не можемо – змінюємо виборчий закон і йдемо на вибори. Впевнений, що на виборах на звалище історії будуть викинуті всі політичні сили, які не у стані забезпечити спокій та порядок у суспільстві", – додав Кріль.

Як відомо, раніше лідер фракції БЮТ Іван Кириленко заявив, що роботу парламенту буде розблоковано, якщо до порядку денного будуть внесені законопроекти про скасування депутатських пільг і недоторканності, про імперативний мандат та соціальні законопроекти.

При цьому, за словами Кириленка, БЮТ вимагає, щоб ці законопроекти були проголосовані конституційною більшістю.powered by lun.ua