Луценко про навоз і януковичів: "Чия б корова мичала"

Субота, 12 липня 2008, 15:16

Міністр внутрішніх справ Юрій Луценко пояснює бажання депутатів від опозиції зняти його з посади тим, що МВС торкнулося інтересів високопоставлених чиновників, що порушують закон.

"У зв'язку з чим опозиція хоче поміняти міністра внутрішніх справ? Тільки в зв'язку з тим, на моє глибоке переконання, що ми торкнулися інтересів високопоставлених хабарників і злочинців, які використовували або використовують службове становище для власного збагачення", - сказав Луценко в суботу в інтерв'ю журналістам у Києві.

Водночас він назвав нормальним явищем у демократичному суспільстві спроби змінити уряд.

"Я в принципі розумію, що опозиція зголодніла, і їй хочеться показати зуби. Це нормальне явище для будь-якої демократичної країни", - сказав Луценко.

Він зазначив, що опозиція для того й існує, щоб критикувати владу і боротися з нею.

"Учора Партія регіонів показала свою опозиційність. Правда, також показала і свою слабку поінформованість про ситуацію у Верховній Раді... Якщо там, у Верховній Раді почалися дискусії про добрива, навоз, скільки корова чого дає... то чия би корова мичала, а чия б промовчала, вимагаючи відставки уряду", - зазначив Луценко.

Він також підкреслив, що вважає нелогічною вимогу про відставку Кабміну, оскільки нинішній уряд працює в такому складі тільки 6 місяців.

Коментуючи неухвалення змін до державного бюджету 2008 року, Луценко сказав, що це негативно позначиться на технічному забезпеченні міліції.

"На жаль, бюджет був завалений, і тому ми будемо існувати на тих цифрах, що є. На жаль, у зв'язку з цим темпи технічного переоснащення міліції і ДАІ зокрема, будуть повільними", - сказав він.

"Інтерфакс-Україна"powered by lun.ua