Луценко оприлюднив усі "наркотичні" і "бійцівські" походеньки Кернеса

Середа, 23 липня 2008, 15:08

У міністерстві внутрішніх справ заявляють, що наразі мають запитання до секретаря Харківської міськради Геннадія Кернеса по чотирьох кримінальних справах.

Так, у провадженні Головного слідчого управління МВС знаходиться кримінальна справа, порушена 29 червня 2006 року "за фактом хуліганства та заподіяння середньої тяжкості тілесних ушкоджень гр. М" та "відкритого викрадення майна гр. Г".

Згідно з матеріалами справи, Кернес підозрюється в причетності до організації нападу на громадянина М.

Водночас у провадженні Генеральної прокуратури знаходиться кримінальна справа, порушена прокуратурою Харківської області відносно громадянина М., який, "діючи із помсти, організував вчинення замаху на вбивство на замовлення способом, небезпечним для життя багатьох осіб, у тому числі Кернеса".

Згідно з матеріалами справи, Кернес причетний до обвинувачення громадянина М. у вчиненні злочину.

У провадженні Головного слідчого управління МВС також знаходиться кримінальна справа, порушена відносно громадянина Г., який, "діючи повторно, незаконно зберігав з метою збуту наркотичний засіб - кокаїн загальною вагою 19,735 грамів".

За матеріалами справи, Кернес причетний до незаконного розповсюдження наркотичних засобів.

Крім того, у провадженні прокуратури міста Харкова знаходиться кримінальна справа відносно Кернеса за ознаками складу злочину, передбаченого ч. 1 ст. 296 КК України.

Згідно з оприлюдненими МВС обставинами справи, 20 червня 2008 року Кернес, "діючи з хуліганських спонукань в приміщенні Харківського виконавчого комітету, наніс тілесні ушкодження гр. Р. та погрожував фізичною розправою членам його родини".

Як відомо, у вівторок Кернеса було доставлено на допит у Київ з застосуванням силового приводу. На повторний допит у середу він не з’явився.

У зв’язку з подіями навколо Кернеса Партія регіонів вимагає від Кабміну внести подання на звільнення Луценка. У свою чергу в МВС запросили Кернеса на ще один допит у четвер.
powered by lun.ua