Луценко відсторонив слідчого, який закрив справу на сина депутата

Четвер, 18 вересня 2008, 13:21

Міністр внутрішніх справ Юрій Луценко заявляє про те, що справу щодо сина депутата Одеської облради Фелікса Петросяна – винуватця ДТП, в результаті якої загинула людина і були пошкоджені 11 авто, не закрито.

У коментарі "Українській правді" міністр підтвердив, що справа Петросяна справді перебуває на його особистому контролі.

"Було проведено дві ключові експертизи в Одесі і Харкові. Одеська експертиза встановила обоюдну вину", - розповів Луценко.

"Харківська дивним чином не вбачає вини в діях Петросяна. На підставі цього слідчий міліції дійсно вніс пропозицію прийняти рішення про відсутність складу злочину", - додав він.

"Зранку я розібрався з цією ситуацією і провів переговори з керівником міліцейського главку та прокуратури", - зазначив Луценко.

"Ми всі прийшли до спільного висновку, що така пропозиція слідчого є абсолютно неадекватною. Він відсторонений від виконання обов'язків. Уже призначена службова перевірка для дачі оцінки його діянь", - додав він.

За словами Луценка, "справу доручено начальнику слідчого відділу по ДТП, який вніс пропозицію в прокуратуру". "Прокуратура погодилась на проведення нами остаточної комісійної експертизи в місті Києві", - додав міністр.

"Тож, я спростовую інформацію про те, що одеську справу закрито", - наголосив Луценко.

Крім того, Луценко повідомив, що на його особистому контролі перебуває і ДТП, що сталося у Сімферополі, де загинула 25-річна дівчина-байкер.

"Міліція порушила кримінальну справу не за фактом, а проти особи", - наголосив міністр.

"Відразу після ДТП у винуватця трагедії, 24-річного водія Bentley Віталія Файнгольда був взятий аналіз крові на вміст алкоголю в крові, а також висунуте обвинувачення", - розповів Луценко.

"У протоколі також вказано, що після зіткнення автомобіля з мотоциклом тіло дівчини було протягнуто по асфальту ще близько 150-ти метрів, що вказує на спробу власника Bentley зникнути з місця ДТП", - додав міністр.
powered by lun.ua