Партнерський збір УП. Задонать на дрони та РЕБи

Ющенку не вдалося перетягти суд по указу про вибори подалі від БЮТ?

П'ятниця, 17 жовтня 2008, 09:43

У п’ятницю, о 10:00, Київський апеляційний адміністративний суд має продовжити розгляд справи за скаргою секретаріату президента щодо припинення Окружним адмінсудом столиці указу президента про дострокові вибори.

Як повідомляє у п’ятницю вранці прес-служба президента, "розгляд апеляційної скарги на ухвалу про зупинення позачергових виборів розпочнеться о 10:00 у приміщенні київського апеляційного адміністративного суду (вул. Поліська, 3б)".

Як відомо, раніше юристи секретаріату президента від імені глави держави Віктора Ющенка звернулися до Вищого адміністративного суду з проханням розглянути можливість розгляду Київським апеляційним адмінсудом апеляційної скарги СП по указу про вибори в приміщенні Вищого адмінсуду.

Зокрема, вони аргументували це тим, що "Вищий адміністративний суд знаходиться під охороною Управління державної охорони" а також тим, що "у приміщенні ВАС набагато простіше забезпечити і пропускний режим, і порядок".

Розгляд скарги секретаріату президента щодо призупинення указу президента про дострокові вибори у вівторок було перенесено на п'ятницю, оскільки депутати БЮТ фактично заблокували роботу суду, нібито намагаючись убезпечитися його від тиску іншої зацікавленої сторони.


Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування