Яценюк натякає, що ним прикривають глобальний переворот

Вівторок, 11 листопада 2008, 14:18

У разі, якщо парламент не проголосує за звільнення спікера Арсенія Яценюка, він відкличе свою заяву про відставку.

"Якщо парламент надасть вотум довіри чинному голові, то, зрозуміло, заяву треба відкликати. Якщо не надасть – то, зрозуміло, що таким чином треба буде приймати рішення", - сказав Яценюк на брифінгу у парламенті.

Водночас він зазначив, що його заява про відставку не відіграє великої ролі, оскільки Партія регіонів внесла альтернативну постанову про його звільнення і наполягає на її голосуванні.

"Це все гра. Тут не грає ролі – чи буде заява, чи не буде. Мова не йде про розгляд заяви, мова йде про переформатування парламентських сил, і не тільки. Про ще один етап перевороту через стіни парламенту", - сказав Яценюк.

Він також відкинув закиди про те, що домовився з БЮТ про блокування трибуни, щоб продемонструвати, таким чином, що він не проти своєї відставки.

"Зі мною ніхто ні про що не домовлявся. БЮТ вимагає конституційної процедури звільнення – так само як і призначення. Які умови можуть бути і тримання за крісла? Ні в якому випадку", - сказав Яценюк.

"Я чітко декларував і ще раз декларую: якби я тримався за крісло, сьогодні не було б жодного голосування", - додав він.powered by lun.ua