Тимошенко пішла на вимоги вантажоперевізників

П'ятниця, 20 лютого 2009, 18:50

Кабінет міністрів планує ввести мінімальні тарифи на перевезення вантажів великогабаритним транспортом.

Про це на зустрічі з представниками асоціацій вантажних автоперевізників заявила прем`єр-міністр Юлія Тимошенко, повідомляє УНІАН.

Таку заяву Тимошенко зробила після наполегливих прохань автоперевізників ввести такий тариф.

Хоча, на думку прем`єра, на сьогоднішній день не можна з повною впевненістю стверджувати, що дія цих тарифів піде на користь перевізникам і не викличе на ринку фактів демпінгу.

"Ми домовляємося про те, що ми переходимо до мінімального тарифу. Ми їх затверджуємо як антикризові заходи й дивимося, як вони працюватимуть у реальному житті й з чим ми зіткнемося", - сказала Тимошенко.

Разом із цим, вона підкреслила, що паралельно необхідно буде розробити й ввести антидемпінгові заходи з тим, щоб перевезення не могли здійснюватися за тарифами, нижчими встановлених.

Тимошенко зазначила, що зараз демпінг спостерігається в багатьох сферах, що призводить фактично до руйнування економіки.

Як відомо, представники асоціацій та об`єднань вантажних автомобільних перевізників областей України оголосили про проведення з 18 лютого безстрокового всеукраїнського страйку для привернення уваги влади до проблем у галузі вантажних автоперевезень.powered by lun.ua