Хорошковський коректно вивертав кишені

Середа, 11 березня 2009, 12:42

Вибірковий огляд речей першого заступника голови Служби безпеки Валерія Хорошковського на Бориспільській митниці був проведений в рамках оперативних дій за сигналом від народного депутата.

Про це повідомляє УНІАН з посиланням на прес-службу Державної митної служби України.

Як йдеться в повідомленні, до Бориспільської митниці надійшло звернення народного депутата з інформацією про те, що Хорошковський, повертаючись в Україну, може мати при собі предмети, заборонені до переміщення через митний кордон України.

На основі цієї інформації та відповідно до Митного Кодексу, співробітниками Служби по боротьбі з контрабандою та порушеннями митних правил Бориспільської митниці було прийнято рішення провести вибірковий контроль особистих речей Хорошковського.

Предметів, заборонених до ввезення на митну територію України, в багажі першого заступника голови СБУ не виявлено, зауважили в Держмитслужбі.

Водночас, у прес-службі Держмитслужби відзначили, що особистий обшук Хорошковського не проводився – відбувся лише вибірковий огляд його багажу.

За словами співробітника прес-служби, Хорошковському запропонували самому показати, що у нього в кишенях, і він це зробив.

Хорошковський добре розуміється на митному законодавстві і вів себе дуже коректно, відзначили в Держмитслужбі.

У прес-службі Держмитслужби відмовились назвати прізвище народного депутата, який "подав сигнал".

Як повідомлялося, 10 березня Хорошковський заявив, що його обшукали на митниці аеропорту "Бориспіль". Він назвав ці події "спланованою провокацією".

З грудня 2007 року до лютого 2009 року Хорошковський очолював Державну митну службу України.

Згідно з законодавством, особистому огляду не підлягають: президент України, голова Верховної Ради, народні депутати, прем`єр-міністр, перший віце-прем`єр-міністр, голова та судді Верховного Суду, голова та судді Конституційного Суду, міністр закордонних справ, генеральний прокурор та члени їхніх сімей, які прямують разом з ними.

powered by lun.ua