БЮТ ЗАБЛОКУВАВ ТРИБУНУ. "Регіони" скаржаться на "повний маразм"

Четвер, 16 квітня 2009, 16:18

Фракція БЮТ заблокувала трибуну парламенту на початку вечірнього засідання Верховної Ради у четвер.

БЮТ наполягає на розгляді проекту постанови про створення тимчасової слідчої комісії з питань розслідування обставин смерті Ігоря Плужнікова та "заволодіння невідомими особами його власністю, акціями телекомпанії "Інтер".

За словами заступника лідера фракції БЮТ Андрія Кожем’якіна, на погоджувальній раді у четвер лідери фракцій домовилися, що питання про утворення ТСК буде поставлено на голосування після перерви.

"Ми домовились, що Єфремов проведе засідання (регламентного) комітету. Ми включили всіх представників від Партії регіонів, які просили. Як ми тиждень тому голосували комісію щодо отруєння президента, я хотів би попросити вас поставити це питання", - сказав він.

У свою чергу Єфремов заявив, що на погоджувальній раді було домовлено про те, що питання буде поставлено на голосування після того, як БЮТ внесе "відповідні зміни" до проекту постанови.

"Питання ТСК ініційоване від фракції, яка не внесла відповідні зміни у проект постанови, а ніхто інший, крім них, не може цього зробити. У нас виходить повний маразм – блокують себе з приводу того, що вони мали самі зробити!", - обурився він.

Спікер Володимир Литвин також підтвердив, що БЮТ мав усунути зауваження до постанови, "які були висловлені" представниками інших фракцій.

"На заміну внесли постанову. Ніхто її ще не бачив, а ви вже заблокували трибуну!", - обурився він.powered by lun.ua