Тимошенко: Ющенко не має права розпускати Раду, і він цього не зробить

Четвер, 30 квітня 2009, 14:56

Прем’єр Юлія Тимошенко заявляє, що рішення КС щодо коаліції не дає президенту підстав для дострокового припинення повноважень Верховної Ради.

"Жодних правових підстав для розпуску парламенту сьогодні не існує, і я переконана, що його не буде", - заявила Тимошенко на брифінгу у четвер, коментуючи позицію секретаріату президента щодо рішення КС.

"Сьогодні треба долати кризу, а не створювати нові і нові хаоси в країні", - додала вона.

На думку Тимошенко, рішення КС "чітко свідчить" про те, що при формуванні у парламенті нової коаліції, вона має право вносити нову кандидатуру прем’єра, але вона не зобов’язана це робити.

"Якщо є необхідність, то нова коаліція вносить кандидатуру нового прем’єра. Якщо такої необхідності і потреби немає, то вона працює з тим урядом, який є", - сказала вона.

Тимошенко порадила всім політикам "заспокоїтися і не руйнувати свою власну країну".

Вона також спростувала думку про те, що вона скасувала свій візит до Польщі саме через оголошення КС рішення щодо коаліції.

"Рішення КС було ухвалено декілька днів тому – сьогодні воно тільки оголошується. Тому присутність будь-яких політиків, щоб оголосити рішення КС, не потрібна", - сказала прем’єр.
powered by lun.ua