Економічна правда запрошує на перший за час великої війни Банківський форум

Люди Луценка не будуть відбирати у нього крісло

Вівторок, 12 травня 2009, 22:11

"Народна самооборона" не буде підтримувати відставку міністра внутрішніх справ Юрія Луценка.

Про це заявила депутат від групи "НС" Катерина Лук'янова в ефірі 5 каналу.

"Народна самооборона буде голосувати за те, щоб внести у порядок денний питання про відставку міністра, але голосувати за саму відставку не буде", - сказала вона.

Депутат вважає "політичним тероризмом" наміри Партії регіонів блокувати роботу Верховної Ради доти, доки не буде достатньої кількості голосів для відставки Луценка.

Лукянова заявила, що сина міністра було використано у боротьбі проти Луценка.

"Використати дитину проти політика, проти міністра – це неправильно. Навіть "Коза ностра" не воює з жінками і дітьми. Але, на жаль, воює Партія регіонів", - вважає вона.

Депутат заявила, що інцидент, який стався у аеропорту Франкфурта-на-Майні між Луценком, його сином та німецькою поліцією - це "спланована акція".

"У нас планує всі акції секретаріат президента. Я би не сказала, що під керівництвом президента, але під чітким керівництвом пана Балоги. Це його акція, яку він спланував", - наголосила Лукянова.

Вона вважає, що це зроблено "задля того, щоб відсторонити міністра Луценка і потім спробувати переформатувати коаліцію".

"Це може призвести до того, що у нас взагалі не буде виборів президента", - зазначила депутат.

Як відомо, раніше Луценко подав заяву про відставку.

Також депутат від НУНС Кирило Куликов заявляв, що "Народна самооборона" не буде шантажувати коаліцію виходом зі складу більшості у випадку відставки Луценка.


Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування
Усі новини...
Реклама: