Депутат Литвина: у США Балогу та його заступників уже давно б вигнали

Четвер, 14 травня 2009, 22:20

Депутат від Блоку Литвина Олег Зарубінський заявив, що у президента Віктора Ющенка немає підстав для розпуску Верховної Ради.

Про це він сказав в ефірі 5 каналу коментуючи відповідні заяви співробітників секретаріату президента.

"Не може він розпустити Раду, якщо виходити із правових норм", - наголосив депутат.

"Мені дещо дивно весь час слухати головного канцеляриста президента, його заступників, коли вони дають якісь коментарі, аналізують, як працює Верховна Рада", - сказав Зарубінський.

"Якщо б в адміністрації президента США, або в адміністрації президента Росії весь час ганьбили парламент, то очевидно їх би вже давно під зад вигнали. Це не їхня функція", - підкреслив він.

Депутат наголосив, що, "відповідно до Конституції, секретаріат є дорадчим і консультативним органом президента".

"У президента є дуже багато повноважень, ну нехай вони йому вже щось розумне порадять, нехай вони виконують свої функції. Це не їхня справа, говорити про парламент. Це дивно і смішно", - заявив він.

"Таке враження, що вранці вони проходять п’ятихвилинку, на якій роздається, що який заступник глави секретаріату має сказати проти парламенту. Це просто є дикість", - вважає Зарубінський.

"Ці люди розуміють, що коли буде змінена влада на Банковій, то шансів потрапити до парламенту буде вже дуже мало. Взагалі не буде", - переконаний він.

"Все спрямоване на те, щоб не виконувати свою конституційну місію, а на те, щоб інтригувати, дестабілізувати ситуацію у парламенті, робити так, щоб не було жодної коаліції, а потім проливати крокодилячі сльози, що немає коаліції в парламенті", - сказав депутат.powered by lun.ua