Збір на купівлю комплексу важкого дрону для 48 ОШБ

Тимошенко спитає у "громади", де вона хоче таке "щастя", як Лас-Вегас

П'ятниця, 15 травня 2009, 19:09

Прем’єр Юлія Тимошенко заявляє, що винесення закладів грального бізнесу на окрему територію буде відбуватися лише за погодженням з громадою.

Про це вона сказала на прес-конференції у п’ятницю, коментуючи ухвалення Верховною Радою закону про заборону грального бізнесу на території населених пунктів.

"Що стосується того, де в Україні треба розмістити Лас-Вегас – ну, звісно, там, де громади погодяться. Там, де громада буде готова прийняти на свою територію це щастя, тільки після того ми будемо думати, де його розташовувати", - сказала Тимошенко.

При цьому вона відкинула звинувачення у тому, що закон, що зобов’язує уряд створити окрему територію для гральних закладів, сприятиме тінізації цього бізнесу.

"Думаю, що все, що стосується уходу в тінь – цього не відбудеться. А з іншого боку, я вам скажу, вони й так всі в тіні працювали. При чому бюджети, ні місцеві, ні державні, від цього грального щастя не отримували. Воно все було в тіні, але на жаль легалізована тінь. А тепер їх просто не буде", - сказала прем’єр.

На питання, як уряд врегульовуватиме питання відшкодування гральним закладам збитки від призупинення дії ліцензій, Тимошенко відповіла:

"Ми подивимося на всю систему купівлі ліцензій – що заплачено, що заплачено наперед – і будемо радитися і приймати з цього приводу рішення".


Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування
Усі новини...
Реклама: