Німці вирішили, що син Луценка не пив

П'ятниця, 22 травня 2009, 19:38

Судова палата у справах преси Земельного суду Берліну вирішила зобов’язати інтернет-видання газети "Більд" оприлюднити спростування, складене сином міністра внутрішніх справ Юрія Луценка Олександром.

Про це повідомив адвокат Олександра Луценка Геннадій Левинський.

"Судом винесено рішення проти інтернет-видання "Більд", в якому його зобов’язують оприлюднити спростування", - сказав адвокат.

Він додав, що сайт має оприлюднити спростування, яке написав Олександр Луценко.
Адвокат не надав інших подробиць, зазначивши, що поки не має письмового рішення суду, і повинен отримати його в понеділок.

Як відомо, 5 травня "Більд" повідомила, що Юрій Луценко з сином 4 травня провели півдня в поліцейській дільниці аеропорту Франкфурта-на-Майні. За даними ЗМІ, їх у стані сильного алкогольного сп`яніння затримали після сварки з поліцейськими.

12 травня Луценко заявив, що німецька поліція безпідставно затримала його і сина, оскільки вони були тверезими, але він подає у відставку з посади міністра внутрішніх справ України, щоб не дестабілізувати ситуацію в МВС.

Син міністра вирішив позиватися до німецького видання "Більд". Він вимагає спростування інформації про начебто перебування в аеропорту в складі української делегації в стані алкогольного сп’яніння.

УНІАНpowered by lun.ua