Справу ще одного "мажора", який збив людину, закриють?

П'ятниця, 17 липня 2009, 11:12

У Харкові закрили справу, порушену за фактом аварії за участю 17-річного сина депутата Харківської обласної ради Олега Каратуманова - Дмитра.

Про закриття справи повідомив заступник обласного прокурора Олег Анпілогов, пише "Сегодня".

За його словами, була проведена не одна експертиза, у підсумку – складу злочину не виявлено.

Утім, прокурор Харківської області Василь Сінчук, який дізнався про закриття справи Каратуманова від журналістів, сумнівається, що вона дійсно буде закрита.

При цьому він пригрозив, що Анпілогов за такі повідомлення "отримає наганяй".

Як повідомило джерело в правоохоронних органах, заява Анпілогова було несподіваною, а така реакція прокурора області може означати, що справу, можливо, й не закриють.

"Усі рішення – закривати справу чи ні – проходять тільки через обласного прокурора, на них він ставить свою візу, а справу можуть тепер передати іншому слідчому", - сказав співрозмовник газети.

30 жовтня 2008 року на окружній дорозі в районі селища П’ятихатки, неподалік від студмістечка фізтеху Харківського національного університету, сталася аварія. Автомобіль Audi-8 збив 19-річного студента університету ім. Каразіна Івана Гаражу.

Інформація про те, що могло бути причиною трагедії, була різною. Первинна версія: хлопець із другом ішли узбіччям дороги й не помітили іномарку, яка їхала на швидкому ходу. Від удару в лобове скло студент помер на місці від отриманих травм.

Пізніше почали говорити і про необережність Гаражі: мовляв, хлопець перебігав дорогу.

Слідство тривало близько 9 місяців.

Як відомо, тиждень тому було закрито ще одну резонансну "справу мажора": Приморський суд в Одесі після майже піврічної тяганини визнав невинуватим Фелікса Петросяна, студента одеської юракадемії та сина впливового політика.

Узимку минулого року на джипі Петросян протаранив 11 авто. Одна людина тоді загинула. Слідство тривало понад року. І незважаючи на те, що одна з експертиз показала, що на момент аварії Петросян був п'яний, судді визнали його невинуватим.powered by lun.ua