Збір на купівлю комплексу важкого дрону для 48 ОШБ

Російський флот визнав порушення угоди з Україною

Неділя, 26 липня 2009, 13:34

Головнокомандувач ВМФ Росії адмірал Володимир Висоцький визнає, що з боку Чорноморського флоту РФ були порушення і обіцяє провести розслідування інцидентів із затриманням українською стороною військової техніки в Севастополі.

Про це він сказав журналістам в Севастополі в неділю, відповідаючи на питання з приводу інцидентів із затриманням військової техніки ЧФ РФ.

"По-перше, нам треба розуміти дві речі: є відповідна угода, яку обидві сторони повинні скрупульозно виконувати. Я визнаю, що за деякими позиціями були порушення російської сторони", - сказав адмірал.

"В остаточному підсумку, треба добре розуміти, що якщо ми збираємося, скажімо так, співіснувати по серйозним завданням, то угоду треба виконувати. Це - одна сторона питання", - зазначив Висоцький.

"Свята будуть завершені. Головкомат ВМС Російської Федерації буде розслідувати цю ситуацію. Уже в понеділок проведе розслідування. Якщо виявить винних осіб - вони будуть покарані", - заявив він.

Як відомо, раніше українські правоохоронні органи кілька разів затримували в Севастополі автотранспорт, який належить ЧФ Росії, що перевозив крилаті ракети без будь-яких дозвільних документів.

Також головком ВМФ Росії заявив, що з 2010 року РФ почне будівництво надводного корабля далекої морської зони і підводного човна для Чорноморського флоту.

"РФ з 2010 року почне закладку персонально для Чорноморського флоту по одному надводну кораблю далекої морської зони і по одному підводному човну", - сказав він після параду і військово-спортивного свята, присвяченого Дню ВМФ РФ.

За твердженням Висоцького, "такі можливості сьогодні є, опрацювання всі виконані". "Як би не складалася економічна ситуація, ця програма буде виконана", - підкреслив адмірал.

Святкування Дня ВМФ РФ почалося у неділю в Севастополі з урочистого підйому Військово-морського прапора РФ.

У Севастопольській бухті пройшов парад кораблів російського Чорноморського флоту, а потім відбулося військово-спортивне свято.

У військово-спортивному святі та параді взяли участь 36 кораблів і суден ЧФ РФ.

На святі та параді були присутні голова Севастопольської міської ради Валерій Саратов, голова Севастопольської міської державної адміністрації Сергій Куніцин.

"Інтерфакс-Україна"

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування