Збір на купівлю комплексу важкого дрону для 48 ОШБ

Представниця Гонгадзе: знайти череп – це ще не все

Середа, 29 липня 2009, 08:48

Адвокат Мирослави Гонгадзе Валентина Теличенко закликала не переоцінювати знайдення нібито черепа вбитого журналіста.

"Знайдення черепа є важливим, насамперед, з моральної сторони, як частини тіла загиблого журналіста", - сказала Теличенко "Німецькій хвилі".

Водночас, із правової сторони, вона вважає цей факт важливою, але недостатньою ланкою для відтворення цілої картини злочину.

"Встановити замовників, встановити організаторів, крім (обвинуваченого генерала) Пукача. Встановити осіб, що брали участь у перепохованні тіла та приховували згодом Пукача від правосуддя", - сказала адвокат.

Теличенко впевнена, що Мирослава Гонгадзе наполягатиме на експертизі знайденого черепа, але довірятиме не українським, а виключно закордонним експертам.

Як відомо, 28 липня, через тиждень після затримання в Україні екс-начальника департаменту зовнішнього стеження МВС Олексія Пукача, якого підозрюють у вбивстві 9 років тому журналіста Георгія Гонгадзе, нібито знайшли череп убитого.

Генпрокуратура підтвердила, що біля села Сухоліси Білоцерківського району Київської області слідчі знайшли "фрагменти черепа, які можуть належати Георгію Гонгадзе".

Правоохоронці повідомили, що знахідка пошкоджена, але її достатньо для ідентифікації.

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування
Реклама: