Екс-депутат Марков лікується. У Туреччині?

Понеділок, 14 вересня 2009, 16:22

Екс-депутат Одеської міськради Ігор Марков не переховується від правоохоронних органів, а знаходиться на лікуванні.

Про це заявив його адвокат Олександр Казарновський на прес-конференції, повідомляє "Інтерфакс-Україна".

"Він (Марков) проходить лікування, і після його закінчення буде вирішуватися питання про можливість його явки до слідчого, якщо дозволить здоров'я", - сказав адвокат.

Казарновський зазначив, що Маркова в розшук ніхто не оголошував, оскільки, відповідно до законодавства України, розшук можливий у випадку обвинувачення в здійсненні злочину.

"Тобто, має бути складений процесуальний документ за назвою постанова про притягнення в якості обвинувачуваного. Тільки після цього, якщо він не з'являється, можна оголосити розшук", - пояснив адвокат.

На питання журналістів про місцезнаходження лідера партії "Родіна", член політради партії Ігор Дмитрієв сказав, що Марков знаходиться "у Розливі".

Дмитрієв також повідомив про те, що однопартійці переконали Маркова не приходити на допит у міліцію, побоюючись за його життя.

Адвокат у свою чергу зазначив, що партія "Родіна" політично існує, "що б не вигадував Мін'юст".

За його словами, наказ Міністерства юстиції від 2 вересня 2009 року, яким визнано таким, що втратило силу, посвідчення про реєстрацію партії "Родіна", вже оскаржено у суді.

Під час прес-конференції активісти партії "Братство" спробували її зірвати. Вони закидали учасників прес-конференції курячими яйцями і втекли з приміщення. Яйце поцілило в стіну, учасники прес-конференції не постраждали.

Раніше в МВС України повідомили, що Миколаївська міліція оголосила в державний розшук Маркова в зв'язку з тим, що він не з'явився на допит з приводу порушеної проти нього кримінальної справи про побиття учасників мирної акції протесту в 2007 році.

Газета "Комерсант Україна", посилаючись на джерела в партії "Родіна", писала, що Марков на даний час знаходиться в Туреччині.powered by lun.ua