БЮТ розбереться в себе з ситуацією довкола "Артеку"

Четвер, 15 жовтня 2009, 10:11

У БЮТ створюється група для внутрішнього розслідування ситуації з інформацією про причетність депутатів блоку до розбещення дітей у "Артеку".

Про це повідомило джерело "Сегодня" у Верховній Раді.

Очолить цю групу депутат Андрій Кожем’якін.

Як відомо, "регіонал" Вадим Колесніченко заявив про звернення до нього через зґвалтування дітей у "Артеці", до яких нібито причетні високопоставлені чиновники.

Після цього депутат від БЮТ Григорій Омельченко повідомив, що вже давно звернувся в правоохоронні органи з приводу цієї інформації, і розповів про деякі подробиці справи. У зверненні Омельченка нібито звучало прізвище його соратника – депутата Віктора Уколова, хоча сам Омельченко прізвищ не оприлюднив.

Уколов спростовує свою причетність до розбещення дітей у "Артеці", хоча вже підтвердив, що знайомий із обвинувачуваним у цьому злочині – названим батьком двох дітей, який працював у "Артеці" і нібито вивозив звідти своїх прийомних дітей і чужих на квартиру, де відбувалися групові зґвалтування і велася порнозйомка.

Омельченко після оприлюднення цієї інформації заявив про свій вихід із партії "Батьківщина", яка входить у БЮТ і очолюється прем'єром Юлією Тимошенко.

"Не можу бути в одній партії з людьми, засудженими раніше за групові зґвалтування, злодіями, шахраями, людьми, які зловживають землею. І всі мої спроби протягом півтора року йдуть, як вода в пісок", - мотивував він цей крок.

Але назвати газеті, кого саме він має на увазі, поіменно, відмовився.

Колеги Омельченка по фракції неохоче говорять про причини його вчинку.

Депутат Станіслав Олійник повідомив, що скандал не викликав ажіотажу в БЮТ: "Ми знаємо, що це чорна політтехнологія, запущена під вибори".

Водночас неофіційно один із нардепів висунув таку версію:

"Коли Омельченко йшов у Раду цього скликання, він думав, що буде впливовою особою. Але потім інші групи у фракції почали його "віджимати" від вирішення питань".

"Грицько (Омельченко) став пручатися, писав Юлі (Тимошенко) про те, що навколо неї одні корупціонери, але його швидко "опустили" в очах Тимошенко. Їй стали доводити, що Омельченко бере хабарі за свої депутатські запити. Та повірила, Омельченко образився й на цьому ґрунті зійшовся з Ющенком", - говорить джерело.powered by lun.ua