Віра Іванівна відхрестилася від підривної діяльності

Вівторок, 27 жовтня 2009, 21:12

Глава секретаріату президента Віра Ульянченко заявила, що її відомство не веде "підривної діяльності".

Про це вона сказала в ефірі 5 каналу, коментуючи заяви депутата НУ-НС Анатолія Матвієнка про зацікавленість оточення президента Віктора Ющенка у відставці прем’єра Юлії Тимошенко.

"Депутати перекладають свої болячки на чужі плечі. Давно відомо, що у Верховній Раді немає коаліції", - зазначила глава секретаріату.

"Секретаріат президента зацікавлений виключно в стабільності, в стабільній і конструктивній роботі уряду і ніякої ніхто підривної діяльності не веде", - заявила Ульянченко.

"Самій Верховній Раді треба дати відповідь на питання – є коаліція у парламенті, чи її немає. Здатна вона працювати, чи не здатна вона працювати. Не треба тут шукати кішку у темній кімнаті", - сказала вона.

На питання, як голосуватиме фракція НУ-НС, якщо постане питання відставки уряду Тимошенко, Ульянченко відповіла: "Депутати від НУ-НС будуть голосувати, як їм дозволяє совість. Ніхто цією фракцією з секретаріату не управляє".

Відповідаючи на питання, чи є співпраця між штабами Ющенка і Віктора Януковича, глава секретаріату заявила: "Співпраці ніякої немає і ніколи не було".

"У нас може бути співпраця з будь-якою політичною силою, яка вигідна державі", - сказала Ульянченко. За її словами, це, зокрема, антикризові законопроекти Ющенка і голосування по конституційній реформі.

Крім того, вона заявила, що рішення Ющенка йти на вибори самовисуненням - це принципова позиція президента. "Але це не означає, що він відмовляється від підтримки", - зазначила глава секретаріату.

Вона заявила, що партія "Наша Україна" на своєму з'їзді 8 листопада підтримає Ющенка як кандидата у президенти.powered by lun.ua
Підпишіться на наші повідомлення!