БЮТ вважає, що Янукович бореться не за президентське крісло, а за дачу

Четвер, 19 листопада 2009, 11:27

Юлія Тимошенко змусить Віктора Януковича повернути резиденцію "Межигір’я" з 140-ма гектарами.

Про це йдеться в заяві БЮТ у відповідь на слова Ганни Герман, що Тимошенко сама хотіла жити в цій резиденції.

"Резиденцію "Межигір’я" з 140-ма гектарами дорогоцінної київської землі викрадено у держави, яка називається Україна, на приватні потреби громадянина, якого кличуть Віктор Янукович", - йдеться в заяві.

"Боротьба за збереження незаконно поцупленої держрезиденції є головним мотиваційним чинником участі Януковича у президентській кампанії. Віктор Янукович чудово розуміє, що у випадку програшу на виборах, він мусить повернути викрадену у держави резиденцію. Тому лідеру Партії регіонів за будь-яку ціну потрібна перемога", - запевняють у БЮТ.

"Юлія Тимошенко змусить Віктора Януковича повернути майно, яке має належати українському народові, і пані Герман нічим не зможе допомогти своєму босові, що прокрався", - запевняють там.

У БЮТ запевняють, що Тимошенко ніколи не претендувала на проживання у будь-яких державних маєтках, резиденція, дачах тощо.

"Якщо Партія регіонів хоче спростувати очевидну незаконність здійсненої її лідером шахрайської оборудки, то для цього, з початку, їй варто було б повернути всі документи, пов’язані з юридичним статусом "Межигір’я". Їх, як відомо, по суті, викрав з Вишгородської районної ради нардеп-регіонал Микола Джига", - зазначають у БЮТ.

"В питанні Межигір’я суспільство чекає від Януковича явки з повинною, а щодо Ганни Герман, то їй явно не личить образ одночасно ріелтера та адвоката Януковича", - йдеться в заяві.powered by lun.ua