"Оборона" Луценка: Ющенко має казати "я - теж корупціонер"

1 перегляд
Четвер, 10 грудня 2009, 17:24

Депутат від "Народної самооборони" Олег Новіков заявляє, що президент Віктор Ющенко сам поводиться як корупціонер і чинить тиск на правоохоронні органи.

"Політика ручного управління правоохоронною системою, яку останнім часом сповідує президент,  дискредитувала себе", - заявив він, повідомляє прес-служба "НС".

За словами депутата, є численні приклади цього, починаючи з призначення керівником управління СБУ Тиберія Дурдинця, "який уславився своїми корупційними діяннями" й був знятий з посади судом, і "закінчуючи фальшиводипломником (Андрієм) Кислинським, якого президент протегував на посаду особистого секретаря і до СБУ".

Новіков стверджує, що "багато діянь президента і його оточення підпадають до сфери Закону про боротьбу з корупцією".

"Навіть кафрський ворон, якого президент одержав у подарунок в зоопарку, незабаром про це закаркає; якби кожному відвідувачу зоопарку дарували живу тваринку, у ньому лишилися б самі порожні клітки. Чому такий виняток для Ющенко? Не кажу вже про одержання президентом кота вартістю близько 1000 гривень, що було прокоментовано всіма ЗМІ України", - сказав він.

"Тому будь-які наради із приводу протидії корупції президент може починати словами: "Я - теж корупціонер", а далі за текстом", - заявив Новіков.

"Тому що одержання з музеїв України різного роду культурних цінностей і раритетів посадовою державною особою теж інакше, ніж корупційною дією не назвеш. Що - у нас президент веде "Поле Чудес", щоб дорогі подарунки приймати, чи він все-таки посадова особа?", - запитав "самооборонець".  

Крім того, Новиков зазначив: "Скільки було викрито керівників райдержадміністрацій - хабарників. Чому жоден з них не сів за ґрати? І чому не відповів той, хто цих людей призначав на посади?

"Це чи не ознака кругової поруки, корупції, наявності в країні "коза ностри"? Адже незважаючи на запити  Верховної Ради, Генпрокуратури, жоден з них не був знятий зі своєї посади. І це свідчить про те, що боротьба з корупцією повинна починатися із секретаріату президента", - заявив Новіков.

Він звертає на все це увагу депутата-"нашоукраїнця" Андрія Парубія і цікавиться, що спонукало останнього "захищати президента й давити на систему МВС?".

"Може, це через те, що він на відміну від Кириленко й Кендзьора не одержав державних нагород за торішній розвал коаліції та за спроби нинішнього внутрішньофракційного перевороту?", - підозрює Новіков.

А про Луценка він сказав, що це - "єдиний міністр, що захищає своїх підлеглих перед Кабміном і президентом", і що саме завдяки позиції Луценка, яку він відстоював, "Україна сьогодні починає ставати демократичною державою", а система МВС з репресивної за Леоніда Кучми "стала набагато людянішою і більше не виконує замовлень Банкової".

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"powered by lun.ua