Збір на купівлю комплексу важкого дрону для 48 ОШБ

Тимошенко хоче створити черговий конгрес

Неділя, 13 грудня 2009, 11:05
В Україні має бути створено дієвий конгрес об'єднань вкладників.

Таку ініціативу підтримує прем'єр Юлія Тимошенко, повідомляє її офіційний сайт.

"Я сприймаю вашу пропозицію про створення єдиного конгресу всіх громадських організацій, всіх об'єднань вкладників, починаючи від радянських часів", - сказала Юлія Тимошенко, коментуючи висунуту спілками захисту вкладників пропозицію на зустрічі з вкладниками "Укрпромбанку".

"Сумнівів немає. Головне - це мати можливість впливати на Нацбанк, який має дві третини складу, який має у власності всі банки, які депозити не повертають", - пояснила Тимошенко, додавши, що переконана у важливості і невідкладності створення конгресу.

У зв'язку з цим вона дала секретаріату Кабміну доручення підготувати відповідні документи.

Крім того, прем'єр заявила, що в Україні не буде другої хвилі кризи, найважчий період кризи наша держава вже пройшла, і протягом останніх п'яти місяців економіка демонструє становлення і зростання.

"Якщо раніше були прогнози відомих світових економістів про те, що в січні почнеться друга хвиля кризи світової, то цього не буде", - сказала Тимошенко.

"Вже всі економіки світу починають поступово вставати на ноги. Також і наша економіка вже п'ять місяців, якщо брати місяць до місяця, демонструє певне становлення", - заявила прем'єр.

Українська правда

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування
Реклама: