Ющенко і "Регіони" уламували Литвина, а в Тимошенко з Симоненком угода?

Вівторок, 15 грудня 2009, 11:00

У понеділок і президент Віктор Ющенко, і "регіонали" намагалися переконати спікера Володимира Литвина підтримати відставку голови МВС Юрія Луценка.

Але до вечора цього зробити не вдалося, пише газета "Сегодня".

За інформацією видання, на той момент за відставку міністра внутрішніх справ у парламенті було 200-210 голосів при необхідних 226-ти.

Комуністи ж не висловили бажання підтримати відставку Луценка через попередні домовленості лідера КПУ Петра Симоненка й лідера БЮТ, прем'єр-міністра Юлії Тимошенко, пише газета.

"Збереження Луценка було частиною домовленості Юлі й Симоненка, коли замом до Луценка призначали Мармазова (сина нардепа-комуніста)", - сказало виданню джерело у фракції БЮТ.

"Якщо КПУ проголосує проти Юри, знімуть не тільки Мармазова, але й усіх інших комуністів у Кабміні", - пояснило джерело.

А це - заступник голови Мінздоров'я Валерій Бідний (зять нардепа-комуніста Олександра Ткаченка), заступник голови податкової Олег Матвєєв (син комуніста Валентина Матвєєва), заступник голови "Нафтогазу" Вадим Чупрун, заступники голів Мін'юсту, Мінспорту, Мінтрансу, голови держкомітетів лісового господарства й архівів.

Між тим, у Партії регіонів вважають, що зняття Луценка з посади означає максимальне усунення МВС від фальсифікацій - нібито ні опозиція, ні президент поставити свою людину міністром не зможуть, і МВС керуватимуть аполітичні заступники Луценка.powered by lun.ua