Ющенко розказав про "паханів", "Мурку" та "малини"

Середа, 23 грудня 2009, 20:53
Президент Віктор Ющенко вкотре закликав змінити систему виборів до парламенту.

Про це глава держави заявив під час робочого візиту до Криму, повідомляє його прес-служба.

"Чому у владі злочинці? Не докоряйте демократії, що це її вина, вона тут ні до чого", - сказав Ющенко. За його словами, причина в тому, що у владу обирають людей за закритими списками.

"Це є фан-клуби, на чолі яких стоїть один "пахан". І це називається партія закритого типу, яка сама корумпована, і те саме пропонує владі", - наголосив президент.

"Чому кримінальна сила іде у владу? Тому що вона має імунітет і прагне бути безвідповідальною перед законом. Людина, у якої повний імунітет, плювати хотіла на цю націю", - обурився Ющенко.

"Відповідь, як боротися з тим, щоб українська влада не криміналізувалася - дуже проста. Треба змінити систему виборів, і громадянин повинен голосувати за конкретного депутата. Тоді злочинець до влади не потрапить", - впевнений Ющенко.

"Через п'ять місяців місцеві вибори, а я бачу у вас на плакатах: "язык, вода, дороги". Я не хочу, щоб вас дурили. Ті, хто зараз вам це обіцяють, сьогодні при владі. Так де той язык, де та вода, де ті дороги?", - сказав він.

"Якої манни ще треба чекати? Скільки ще голосів треба давати Партії регіонів? В них зараз 185 голосів в парламенті", - додав глава держави.

"Мій світогляд - це не світогляд Януковича, це не світогляд Тимошенко. Це те, що нас розрізняє. Якщо ми підемо дорогою цих цінностей, нам потрібно вчити Мурку, яку на зонах співають, на "малину" ходити та на стрілки", - зазначив Ющенко.

Українська правдаpowered by lun.ua
Підпишіться на наші повідомлення!