Люди Ющенка знову скаржаться, що Тимошенко заморозила гроші

П'ятниця, 25 грудня 2009, 11:51

У Чернівецькій області на рахунках казначейства "заморожені" майже 52 млн. грн., які обласна влада не може використати за призначенням.

Про це заявив у четвер на прес-конференції перший заступник голови ОДА, керівник Чернівецького виборчого штабу Віктора Ющенка Віктор Павлюк.

За словами першого віце-губернатора, "незбалансовані та популістські дії уряду, коли в ручному режимі виділяються кошти на різні цілі, призвели до значної дірки у бюджеті на видаткові статті. Сьогодні на Буковині на рахунках держказначейства досі "заморожені" майже 52 млн. грн., які обласна влада не може використати за призначенням, оскільки за рахунок цих коштів покриваються діри у бюджеті".

"Ці гроші зароблені областю господарчим способом, але нам їх не дають", - підкреслив Павлюк, повідомляє УНІАН.

Він, зокрема, навів приклад, що Дністровська ГАЕС (розташована на території області) перерахувала 4,1 млн. для добудови Сокирянської районної лікарні, але використати ці кошти неможливо. "Відповідно, робітники сидять без зарплати, бюджет недоотримає надходжень від податків з зарплати тощо", - сказав він.

"Якщо розділити державний борг - 300 млрд. грн. на кількість населення 46 мільйонів, - то вийде так, що сьогодні кожен громадянин нашої держави вже завинив іноземним фінансовим інституціям понад 6,5 тис. грн. Якщо ж врахувати, що економічно активних громадян в Україні лише 61%, а решта - пенсіонери та діти, то кожна працююча людина заборгувала майже 10,7 тис. грн. І ця тенденція невпинно зростає", - переконаний Павлюк.

Президент Віктор Ющенко ще 20 грудня під час спілкування з мешканцями Чернівців заявив, що звернувся до генерального прокурора Олександра Медведька щодо блокування фінансування регіонів з боку Держказначейства.powered by lun.ua