Партія Путіна сказала, хто її фаворит на виборах в Україні

П'ятниця, 25 грудня 2009, 12:20
 

Партія "Єдина Росія" симпатизує Віктору Януковичу як кандидату в президенти України.

Про це заявив депутат Держдуми Росії, член "Єдиної Росії" Костянтин Затулін, повідомляє прес-служба партії.

На його думку, заява президента РФ Дмитра Медведєва про те, що у Росії немає своїх кандидатів у президенти України - "це офіційна позиція держави, але вона не означає, що своїх переваг немає у "Єдиної Росії".

"...Очевидно, що в силу нашого тісного зв'язку з Україною - і культурного, і людського - ми не можемо уникнути симпатій і антипатій. І з цієї точки зору у кожного є свій погляд на ситуацію в Україні", - сказав Затулін.

Він зазначив, що, знаючи, що в другий тур, швидше за все, вийдуть Віктор Янукович і Юлія Тимошенко, "на офіційному рівні не віддається перевага одному з них".

"Але це не означає, що на партійному рівні ми не маємо права цього робити. У даному випадку я маю на увазі ту обставину, що ми, партія "Єдина Росія", маємо свої стосунки з Партією регіонів", - сказав Затулін.

"Ми вважаємо, що Партія регіонів представляє в основному російськомовного виборця України, що живе на сході, півдні та в центрі країни. Це все люди, які відчувають до Росії симпатію і хочуть розвитку російсько-українських відносин. Розуміючи це, ми не можемо не виділяти Віктора Януковича у переліку кандидатів. Але це партійна позиція, а не позиція офіційна, державна", - додав він.

Як відомо, раніше Медведєв заявив, що Росія не підтримує жодного кандидата в президенти України.

Українська правдаpowered by lun.ua