Луценко знає, що у Януковича готують фуфайки і валянки

Вівторок, 29 грудня 2009, 14:39
 

Голова МВС Юрій Луценко стверджує, що після Нового року прихильники лідера Партії регіонів Віктора Януковича мають намір "окупувати" Майдан Незалежності в Києві.

Про це Луценко заявив сьогодні на прес-конференції у Хмельницькому, передає УНІАН.

"У нас є інформація, що після Нового року прихильники Януковича збираються окупувати столичний Майдан... Я знаю про підготовку акцій - ми отримали інформацію про організацію складів з валянками, фуфайками", - зазначив він.

"Я не знаю, для чого вони їх збирають - можливо, "передачу" своїм готують, можливо, в Київ хочуть їхати, - це їх справа", - сказав Луценко.

При цьому він зазначив, що ставиться до цього скептично, "бо такий майдан, який пройшли ми, організувати і спланувати неможливо, бо це був всенародний рух на захист своїх інтересів".

"А туристичну агенцію імені Віктора Федоровича по відвідуванню Києва я в принципі вітаю - нехай люди подивляться на столицю", - сказав Луценко.

Водночас він звернувся до організаторів "подібного дійства" із закликом: "Подумайте про дітей, які взагалі-то хотіли б прийти на ялинку. Почекайте до 7-8 січня, не встановлюйте в центрі міста агітаційних містечок".

Разом з тим Луценко запевнив, що якщо всі необхідні документи на проведення подібної акції будуть оформлені згідно з законом і будуть подані до столичної мерії відповідні заявки, "то, звичайно, міліція буде просто охороняти громадський порядок і не допускати будь-яких провокацій, в тому числі й охороняти демонстрантів".powered by lun.ua
Підпишіться на наші повідомлення!