Збір на купівлю комплексу важкого дрону для 48 ОШБ

Герман поскаржилася, що Янукович не піддається дресируванню

Середа, 30 грудня 2009, 08:32
 

Лідер Партії регіонів Віктор Янукович, народжений у рік тигра, вміє переконувати та аргументувати свою позицію, вважають його колеги.

Про це пише Сегодня в матеріалі про відомих людей, народжених у рік тигра.

Колеги також одностайні в тому, що "Янукович, як справжній тигр, вміє сидіти в засідці".

"Ще він вміє стрибати тихо. Стрибки у житті у нього несподівані, але в точку", - сказала регіоналка Ганна Герман.

"І однозначно він не піддається дресируванню. А коли грає в теніс, то воістину з тигрячою спритністю. Я була свідком, як Віктор Федорович не раз обігравав відомих "ракеток" світу", - додала вона.

З досвіду ще однієї регіоналки Ірини Бережної, Янукович "ніколи не тисне, а переконуючи, завжди аргументує позицію".

У свою чергу Арсеній Яценюк, також народжений у рік тигра, розповів, що "завжди прагнув зайняти лідерську позицію, конфліктував з учителями".

"Взагалі я з дитинства був не те щоб буйний, але такий хлопець собі на умі. У 1990 році ходив з жовто-синім прапором. До директора викликали, але я стояв на своєму. А в університеті у мене був латентний конфлікт з деканом. Він мені казав: "Арсен, ну не може бути, що на юрфаці два декана: Ти і я", - розповів він.

"Я відстоював своє бачення на те, як повинен відбуватися навчальний процес, бачення на історичні факти. Останньою краплею конфлікту стало те, що я хотів писати дипломну роботу, а потім і захищати її англійською мовою. За це мене, хоч і червонодипломника, працевлаштували останнім з усіх студентів", - додав Яценюк.

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування
Реклама: