У Борисполі літак знову зійшов зі смуги

Неділя, 10 січня 2010, 11:12
 

У київському аеропорту "Бориспіль" у суботу "порожній" ІЛ-76 викотився на узбіччя злітно-посадочної смуги.

Ніхто з екіпажа і техперсоналу не постраждав, передає Інтерфакс із посиланням на прес-службу Мінтрансу.

Так 9 січня о 16:13 після виконання перегону порожнього літака по маршруту Тегеран - Бориспіль і посадки в аеропорту "Бориспіль" літак ІЛ-76 авіакомпанії "Yas Air" (Іран), під час пробігу викотився на праве узбіччя злітно-посадочної смуги з наступним розворотом.

У результаті було виявлено механічне пошкодження. На борті літака знаходилися вісім членів екіпажу і п'ять осіб технічного персоналу. Потерпілих немає.

У той же час, по Україні через погіршення погодних умов станом на неділю скасовано низку автобусних рейсів, хоча серйозних порушень у транспортній системі не відбулося.

Аеропорти країни працюють без обмежень у звичайному режимі. Морський торговельний порт Білгород-Дністровського працює з обмеженнями.

Проїзд на автомобільних дорогах державного і місцевого значення забезпечений. Покриття на автодорогах держзначення в більшості областей - мокре, у Чернігівській області - "сніжна каша". Проїзд забезпечений.

Автодороги місцевого значення в західних і північних областях - засніжені, у Луганській області місцями ожеледь. Проїзд також забезпечений.

Однак через погодні умови за добу не було забезпечено низку автобусних маршрутів. Так, скасовані рейси на автобусних маршрутах у наступних областях: Хмельницька (4 рейси), Сумська (81). Усього протягом доби було закрито 99 рейсів на 97 автобусних маршрутах.

Автовокзали й автостанції працюють у звичайному режимі.powered by lun.ua