МВС виправдовується, що Луценко зовсім не міліціонер

Вівторок, 12 січня 2010, 17:24
Міністр внутрішніх справ Юрій Луценко вважає абсурдним рішення суду, яким його зобов'язали утриматися від агітації в робочий час.

Про це йдеться у заяві прес-служби МВС.

"Міністром був наданий на розгляд суду цілий пакет документів, у тому числі розпорядження прем'єра, згідно з яким міністр внутрішніх справ перебував у відпустці з 4 січня цього року", - наголосили у міністерстві.

"По-друге, у своїх публічних заявах Луценко неодноразово повідомляв про свій намір піти у відпустку, аби продовжити поїздки регіонами з метою підтримки одного з кандидатів на пост президента", - йдеться у заяві.

"По-третє, безпосередньо під час робочої поїздки на Черкащину Луценко в приміщенні обласного драмтеатру мав зустріч не з працівниками міліції, а з громадським активом області, де оприлюднив свою позицію щодо підтримки конкретного кандидата", - зазначили у прес-службі.

Міністр також вважає "політичним лукавством забороняти йому займатися політичною агітацією, посилаючись на те, що "закон про міліцію забороняє працівникам міліції займатися політичною діяльністю й агітувати за будь-кого".

"Як відомо, Луценко є не кадровим міліціонером, а політичним керівником правоохоронного відомства та членом Кабміну, сформованого за політичним принципом", - заявили у міністерстві.

У МВС вважають, що це рішення суду "не просто створює перепони його діяльності як міністра внутрішніх справ, а фактично заперечує право політика займатися політичною діяльністю".

Як відомо, раніше депутат від Партії регіонів Олена Бондаренко повідомила, що Окружний адмінсуд Києва своїм рішенням від 11 січня зобов'язав Луценка утриматися від агітації в робочий час.

При цьому суд визнав протиправною агітацію міністра 4 січня на користь кандидата в президенти, прем'єра Юлії Тимошенко в приміщенні Черкаського драмтеатру серед співробітників органів внутрішніх справ.

Українська правдаpowered by lun.ua