У Луценка розповіли чергову порцію виборчих "страшилок"

П'ятниця, 15 січня 2010, 15:12
 

Львівські правоохоронці попереджають, що на виборчих дільницях області у кабінки для голосування будуть масово підкладатися ручки з чорнилом, яке через певний час зникає.

Про це заявив начальник Відділу зв'язків з громадськістю ГУ МВС у Львівській області Денис Харчук, повідомляє УНІАН.

"Є такі оперативні дані, що в день голосування можливий масовий запуск таких ручок з чорнилом-"невидимкою", коли в кабінках будуть забирати звичайні кулькові ручки, натомість підкладаючи "спеціальні". Зараз ми ці дані відпрацьовуємо, перевіряємо", - наголосив Харчук.

З боку яких політичних сил може плануватися "операція з підміни ручок", він не уточнив.

Також речник обласного управління міліції повідомив, що правоохоронці вже отримали оперативну інформацію про те, що голоси виборців Львівщини у день виборів намагатимуться купувати штаби кандидатів у президенти.

"За отриманими оперативними даними, наразі фігурують суми від 100 до 300 гривень за голос. З працівниками міліції, які охоронятимуть виборчі дільниці, проводяться інструктажі щодо реагування на підкуп виборців біля виборчих дільниць", - поінформував Харчук.

Він також повідомив, що зараз працівники органів внутрішніх справ проводять перевірку списків осіб, які виявили бажання голосувати вдома за станом здоров‘я.

"Перевірка проводиться з метою недопущення фальсифікації заяв, які можуть бути написані сторонньою особою навіть без відома заявника", - зазначив Харчук.

За його словами, станом на п'ятницю працівниками міліції жодного порушення, пов‘язаного з виборчим процесом, у Львівській області не зареєстровано.

powered by lun.ua