Міліція не буде втягнена в політику на виборах - Луценко

Субота, 16 січня 2010, 15:54

Міліція не буде втягнена в політику під час виборів президента і не допустить незаконної підтримки кого-небудь із кандидатів.

У цьому запевнив міністр внутрішніх справ Юрій Луценко на прес-конференції в Києві в суботу, повідомляє "Інтерфакс-Україна"

За його словами, ніхто зі співробітників міліції не був задіяний в агітації під час передвиборної кампанії.

"Жоден співробітник міліції, який носить погони, не був утягнений у політику, не проводив агітацію", - запевняє Луценко.

Однак при цьому міністр уточнив, що один випадок незаконної агітації все ж таки був - і полковник міліції в Криму, який займався агітацією, був звільнений з органів внутрішніх справ.

"Я абсолютно спокійний, що й цього разу, як і на попередніх виборах, МВС буде на висоті і не допустить незаконної підтримки кого-небудь із кандидатів", - заявив Луценко.

Як відомо, його звинувачували в агітації на користь кандидата в президенти, прем'єра Юлії Тимошенко під час виконання обов'язків міністра.

Луценко ж стверджував, що висловлював свої погляди під час відпустки. А прес-служба МВС також пояснювала, що він - не кадровий міліціонер, яким закон забороняє агітацію, а член Кабінету міністрів, обраного за політичною ознакою.powered by lun.ua