Що необхідно взяти для голосування і як не спізнитися

Неділя, 17 січня 2010, 12:40
 

Основні кандидати у президенти проголосували у першій половині неділі.

Першою проголосувала Юлія Тимошенко - у Дніпропетровську.

Прем'єр прийшла на дільницю разом з чоловіком Олександром та дочкою Євгенією. Після голосування сім'я вилетіла до Києва.

Сергій Тігіпко голосував у Києві без сім'ї. Він висловив сподівання на те, що отримає у понеділок вранці приємний сюрприз.

Також без дружини прийшов голосувати Віктор Янукович. За його словами, напередодні він помолився у церкві.

Віктор Ющенко прийшов на виборчу дільницю на годину пізніше запланованого.

Його чекали більше півсотні журналістів, через що виборча комісія навіть видала постанову про обмеження кількості представників ЗМІ.

Володимир Литвин прийшов голосувати зі своєю родиною. Після голосування він повів своїх батьків на екскурсію до Верховної Ради.

Голова ЦВК Володимир Шаповал запевнив, що зриву виборів не буде. За його словами, зранку в неділю надзвичайні ситуації на виборчих дільницях не зафіксовані.

Пам'ятка: голосування на виборах президента триватиме до 20 години, однак виборчі дільниці можуть закритися раніше.

Час їхньої роботи має бути вказаний у запрошеннях, які розіслали громадянам за адресою прописки.

Для голосування із собою на дільницю слід взяти паспорт громадянина України або інший документ, що засвідчує особу та підтверджує українське громадянство.

Це можуть бути закордонний паспорт, тимчасове посвідчення громадянина України, військовий квиток, дипломатичний паспорт, службовий паспорт, посвідчення моряка та картка закладу кримінально-виконавчої системи.

"Українська правда"