Турчинов: результат Тимошенко занизили на 3%

Понеділок, 18 січня 2010, 15:40

Керівник центрального виборчого штабу Юлії Тимошенко Олександр Турчинов заявляє, що результати голосування, оприлюднені ЦВК, є свідченням фальсифікацій з боку Партії регіонів.

Про це Турчинов заявив у понеділок на брифінгу, повідомляє УНІАН.

"Ми лише констатуємо, що наші опоненти, представники Віктора Януковича, змогли зробити локальні фальсифікації на багатьох дільницях Східної України", - сказав Турчинов.

За його словами, зокрема, йдеться про Донецьку, Луганську, Харківську, Дніпропетровську та інші області.

"На близько 3% зменшено результат Юлії Тимошенко і близько на 3% збільшено результат Віктора Януковича", - вважає Турчинов.

Водночас, за його словами, паралельний підрахунок голосів, який проводили представники БЮТ, свідчить, що розрив між двома кандидатами - Януковичем і Тимошенко - становить близько 4%.

Керівник штабу Тимошенко також додав, що свідченням здійснення фальсифікацій є велика кількість протоколів, які не відповідають кількості голосів у кожного з кандидатів.

Однак він заявив, що БЮТ не оскаржуватиме у судовому порядку результати голосування у першому турі виборів.

"Наш центральний штаб, наш кандидат прийняли рішення не звертатися до суду для оскарження результатів виборів у першому турі", - сказав Турчинов.

На його думку, оскарження результатів першого туру голосування може ускладнити підготовку і проведення другого туру.

"Такі дії тільки ускладнять процес, можуть затягнути проведення другого туру і взагалі бути використані для того, щоб зірвати виборчий процес", - пояснив Турчинов.

Він упевнений, що у другому турі Тимошенко отримає переконливу перемогу, адже у першому "більшість громадян проголосувала за демократичний розвиток України, за європейський розвиток нашої держави, ... за тих кандидатів, які дійсно можуть представляти державу".

powered by lun.ua