БЮТ образився на Литвина і пішов з Ради

Четвер, 21 січня 2010, 17:21
  

Спікер Володимир Литвин відмовився виносити на розгляд постанову про створення тимчасової слідчої комісії щодо "Межигір'я", після чого БЮТ покинув сесійну залу.

Зокрема, на засіданні у четвер спікер зачитав проекти постанов про створення ТСК, на яких наполягали БЮТ і Партія регіонів.

"Я вам зачитаю ще раз ці постанови, щоб усі зрозуміли, що Верховна Рада не буде обслуговувати інтереси ні однією фракції", - сказав Литвин.

За його словами, проект БЮТ передбачає створення ТСК з питань перевірки законності передачі урядової резиденції "Межигір'я" у приватну власність.

"Там один голова комісії і лише 2 члени комісії від БЮТ", - сказав Литвин.

Аналогічні подання внесли й депутати від Партії регіонів.

Зокрема, головою ТСК з питань розслідування фактів "несплати податків, недотримання ліцензійних умов підприємством "Українська національна лотерея" та причетності до його діяльності депутатів від БЮТ Соболєва, Терьохіна, Уколова" пропонується обрати регіонала Лук'янова, а у її складі, згідно з проектом постанови, тільки 2 депутати від Партії регіонів.

Головою ТСК з питань розслідування фактів "ухилення прем'єром Юлією Тимошенко від сплати податків" пропонується обрати регіоналку Олену Бондаренко, а членами ТСК - 2 депутатів від Партії регіонів.

"Висновок: заспокойтеся, ніхто не буде підтримувати ваші з'ясування стосунків у Верховній Раді. Несіть один повний документ. Досить", - сказав Литвин.

БЮТівець Андрій Кожем'якін продовжував наполягати на винесенні на голосування постанови по "Межигір'ю", звертаючись до Литвина зі словами "Не треба боятися". На це Литвин відповів: "Я своє вже відбоявся".

Після цього БЮТ залишив сесійну залу.

Українська правдаpowered by lun.ua