Грузія просить не вплутувати її в українські проблеми

Четвер, 21 січня 2010, 23:47
Посол Грузії в Україні Грігол Катамадзе закликає українських політиків не вплутувати Грузію у внутрішньополітичну боротьбу.

Про це він заявив в ефірі телеканалу "Сіті".

Відповідаючи на питання про те, чи спілкуються президент Грузії Михаїл Саакашвілі та кандидат у президенти Юлія Тимошенко, дипломат заявив, що офіційна посада Тимошенко - прем'єр-міністр.

За словами посла, прем'єр України і президент Грузії можуть спілкуватися і обговорювати питання двостороннього співробітництва.

При цьому Катамадзе зазначив що у президента Грузії "добрі, хороші відносини як з чинним президентом Віктором Ющенком, так і з Тимошенко і лідером опозиції Віктором Януковичем".

Посол також запевнив, що співпраця двох країн продовжиться незалежно від того, хто переможе на президентських виборах в Україні.

На питання про те, чи буде Грузія відправляти на другий тур виборів президента України своїх спостерігачів, дипломат відповів ствердно, додавши, що має бути відповідне запрошення від української сторони, а також реєстрація грузинських спостерігачів у ЦВК.

При цьому Катамадзе не зміг назвати кількість спостерігачів, яких Грузія могла б направити в Україну на другий тур (на перший тур Грузія направила 2011 спостерігачів, однак вони не були зареєстровані ЦВК).

Крім того, посол Грузії прокоментував інформацію про те, що серед грузинських спостерігачів на першому турі були бойовики, наступним чином: "Немає межі людській фантазії".

Ліга.netpowered by lun.ua