Герман визнала, що Янукович не дуже вміє говорити

П'ятниця, 22 січня 2010, 00:22
Депутат від Партії регіонів Ганна Герман пояснила, чому лідер регіоналів Віктор Янукович не дебатуватиме з прем'єром Юлією Тимошенко.

"Коли ми думали, що в другий тур (виборів президента) може вийти Сергій Тігіпко, ми планували робити з ним дебати, тому що там є з ким говорити. Але з ким говорити зараз?", - сказала вона в ефірі 5 каналу.

"Люди діляться на тих, хто багато говорить, і на тих, хто говорить мало, а багато робить. Янукович належить до тих, хто багато робить. Говорити він не любить, говорити він не дуже вміє і це й не треба зараз країні", - наголосила Герман.

"З ким дебатувати? Ну з ким? Вона (Тимошенко) ж не відповідає за жодне своє слово", - вважає регіоналка.

У свою чергу, віце-спікер Микола Томенко (БЮТ) заявив, що якщо лідер Партії регіонів прийде на дебати з прем'єром, то це буде його перемогою "над командою, яка робить з нього політика, який не може щось сказати сам".

"Я думаю, що Янукович на дебатах з'явиться. Єдине що, я переконаний, що він має говорити не так, як йому підказують технологи", - зазначив він.

Як відомо, згідно з попередніми результатами першого туру президентських виборів, у другий тур вийшли Янукович (35,32%) і Тимошенко (25,05%).

Українська правда

powered by lun.ua