Ющенко: І Янукович, і Тимошенко, - неукраїнські проекти

П'ятниця, 22 січня 2010, 12:57
 

Президент Віктор Ющенко заявляє, що, хто б не переміг на президентських виборах, це буде "неукраїнський проект".

Про це він сказав, виступаючи на урочистих зборах, присвячених Дню соборності України.

"На жаль, український виборець, стомлений постійними політичними чварами, економічною кризою, повірив популістським обіцянкам. Переконаний: переміг чужий, неукраїнський проект. І всім нам доведеться дуже скоро це усвідомити", - сказав Ющенко.

"Українці на вільних виборах по суті не мають справжнього українського вибору. Я не бачу принципової різниці між двома претендентами. Голосувати за одного - втратити голову, голосувати з другого - не мати серця. За обома стоять олігархічні кланові системи, для яких Україна є лише поживою", - додав він.

Ющенко зазначив, що зараз Україна стоїть перед низкою загроз, які чекають на неї після перемоги Юлії Тимошенко, або Віктора Януковича.

"Загрози зараз дуже реальні. Це загроза банкрутства "Нафтогазу", втрати права власності на ГТС, це втрата проекту "Одеса-Броди", це ручне управління економікою, це вже не українська металургія, це старі і нові десятки мільйонів доларів державних боргів, це російська військова присутність в Україні, згортання євроатлантичного курсу... Назвавши цей ряд, я кажу про загрози від Юлії Тимошенко", - сказав він.

"Згортання нашого євроатлантичного курсу, деукраїнізація нашого народу, маргіналізація української мови, культури, освіти. Це далеко не повні загрози від Віктора Януковича", - додав президент.

На його думку, існує також загроза свободі слова, "яку не терпить ні Тимошенко, ні Янукович" і "загроза Конституції, яку не раз намагалися Янукович і Тимошенко перекроїти під себе".

Водночас Ющенко заявив, що завжди буде вітати будь-який вибір "українського виборця, який він зробить 7 лютого".

"Незалежно від того, який це буде вибір, у будь-якої історії є вихід", - сказав він.

Українська правда

powered by lun.ua