Ющенко: "Я довірлива людина і розписок кров'ю не брав"

Субота, 23 січня 2010, 00:42
Президент Віктор Ющенко заявив, що в нього траплялися "прикрі" ситуації з людьми з його оточення.

Про це він сказав в ефірі телеканалу Інтер.

"Прикрі були ситуації з тими людьми, які були біля мене, які відносяться до людей моєї команди. Я довірлива людина", - наголосив Ющенко.

"Я розписку кров'ю ні в кого не брав і вважав, що люди, які стояли за мною на Майдані - це апріорі достойники, це апріорі патріоти, це люди, для яких національні інтереси, національна політика понад усе", - заявив він.

"Я не розчарований глибоко в цьому, бо я розумію, що політичне життя серйозно переглядає навіть дружні стосунки, тому що статус вимагає тої поведінки, яка далека від приватних відносин", - зазначив президент.

"Прикро, коли трапляється ревізія відносин з тими людьми, які для тебе були героями, а потім, згодом, стали простими людьми, через істинні вчинки, через погляди, які ти не можеш поділити", - сказав Ющенко.

Крім того, він розповів: "В мене був один великий товариш по життю - Вадим Петрович Гетьман. Він дуже часто мені говорив: Віктор, істинний мисливець - це не той, який бачить фазана під горою. Істинний мисливець - це той, який бачить фазана за горою".

Українська правда

powered by lun.ua