Перед виборами замовних сюжетів стало в 2-3 рази більше

Субота, 23 січня 2010, 15:30
 

В останній тиждень перед виборами кількість потенційно замовних сюжетів у новинах зросла у 2-3 рази в порівнянні з попереднім тижнем.

Про це свідчать результати моніторингу дотримання журналістських стандартів, який проводить "Телекритика" у рамках проекту Internews Network "У-Медіа".

Найбільше матеріалів, що містять порушення, які вказують на можливий замовний характер, показав телеканал "Інтер" - 27. На другому місці ICTV - 26 матеріалів.

Новий канал посідає третю сходинку антирейтингу з 21 матеріалом.

Найкращий результат показали 5 канал, не продемонструвавши протягом тижня жодного підозрілого матеріалу, та СТБ, де таких матеріалів було 10.

Найбільше підозрілих матеріалів вийшло на користь Віктора Януковича - 31 та Юлії Тимошенко - 29.

На користь Володимира Литвина було продемонстровано 23 матеріали, Віктора Ющенка - 19, а замикають першу шістку Сергій Тігіпко з 15 та Арсеній Яценюк із 6 матеріалами.

Неполітичні замовні матеріали у новинах не виявлені.

Найбільша кількість порушень, які не свідчать про можливий замовний характер, була виявлена у новинах телеканалу "1+1" - 205 матеріалів.

Друге і третє місця в антирейтингу посіли "Інтер" - 127 та ICTV -102 матеріали.

Чималою була кількість таких матеріалів у новинах Нового каналу - 94 та "Україна" - 91, а найкращий результат у Першого каналу - 34 та 5 каналу - 31матеріал.

powered by lun.ua