ПАРТІЯ РЕГІОНІВ: НЕВІДОМІ ЗАХОПИЛИ КОМБІНАТ, ДЕ ДРУКУЮТЬ БЮЛЕТЕНІ

Понеділок, 25 січня 2010, 07:00

В Партії регіонів заявляють про захоплення поліграфкомбінату "Україна", де друкуються виборчі бюлетені.

Про це "Українській правді" повідомив нардеп-регіонал Владислав Лук'янов.

За його словами, о 5:30 невідомі проникли на підприємство, розбивши при цьому двері, вітрину і напавши на охорону підприємства.

"Багато людей були побиті, дещо ми зафіксували на камеру, дещо я відчув особисто на собі. Зараз ці люди ходять по комбінату, не представляються", - заявив депутат.

За словами Лук'янова, вони викликали представників СБУ, щоб захистити підприємство.

Натомість ще один депутат Василь Грицак повідомив, що у захопленні брало участь 300 осіб приватної охоронної компанії "Щит", вони застосували "сльозогінний газ, спецзасоби, дубинки, монтіровкі".

"Вони застосували спецзасоби проти охорони народних депутатів та охорони підприємства, вони побили охорону, декого забрала швидка", - сказав Грицак.

"Очолював цю групу такий собі Хомко, яки претендує на посаду директора. Він намагається зайняти кабінет директора, депутати ПР йому перешкоджають. Загальне керівництво операцією здійснює Володимир Рудик - заступник начальника управління правоохоронних органів Кабміну", - розповів депутат.

Як відомо, в п'ятницю, 22 січня, Партія регіонів вже заявляла про спробу змінити керівництво комбінату "Україна" командою Тимошенко, щоб надрукувати зайві 1,5 мільйони бюлетенів. 

У БЮТ назвали ці заяви провокацією, вказавши, що бюлетені ще не друкуються, оскільки не оголошені результати першого туру.

А міністр внутрішніх справ Юрій Луценко заявив, що депутати Партії регіонів переслідують свої бізнес-інтереси у скандалі щодо комбінату "Україна".

"Мова йде не про бюлетені, мова йде про захист бізнесу, близького до партії (ПР). Ні про які додаткові тиражі (бюлетенів) мова йти не може", - сказав він.

Голова МВС зазначив, що "Грицак, близький до консорціуму "ЕДАПС" (консорціум з виготовлення закордонних паспортів)", маючи вплив на директора комбінату "Україна", у січні відмовився друкувати паспорти громадян без попередньої оплати, і Мінфін змінив директора комбінату "Україна".

Таким чином, за словами Луценка, монополія "ЕДАПСу" на виготовлення паспортів буде "розірвана", і тому туди "приїхав депутат Грицак зі своїми колегами, щоб заблокувати процес, який може розірвати його монопольний бізнес".

"Українська правда" у Threads

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування
Усі новини...
Реклама: