Янукович: це не я, це все Тимошенко

Понеділок, 25 січня 2010, 18:07
Кандидат у президенти Віктор Янукович заявив, що кампанія Юлії Тимошенко будується на "брудній брехні" проти нього.

Про це йдеться у заяві лідера Партії регіонів, яку поширила її прес-служба.

За словами Януковича, до другого туру президентських виборів він "буде продовжувати зустрічі з людьми і буде ділитися своїм баченням майбутнього України".

"Ми будемо говорити з вами про те, що я зроблю в перші сто днів президентства, і як я буду боротися з бідністю, боротися із дорожчанням життя та з безробіттям. Я буду пояснювати вам, чим моя влада буде відрізнятися від влади Тимошенко", - йдеться у заяві.

"Про що я не буду говорити? Я не буду говорити про минуле Тимошенко, сповнене конфліктів. Я не буду звинувачувати її в партнерстві з тими олігархами, які сидять сьогодні в різних країнах в тюрмах за корупцію", - наголосив Янукович.

"Я не буду говорити про ті фінансові дивіденди, які вона отримала, коли була при владі, чи про те, що вона сама сиділа за ґратами, звинувачена за корупцію. Я не буду про це говорити", - сказав лідер регіоналів.

"Бо основна причина, через яку Тимошенко повинна піти з влади, це не її темне минуле. Це - її провальні результати діяльності при владі за останні п'ять років. Вся кампанія Тимошенко будується на брудній брехні проти мене і проти мого бачення майбутнього України", - зазначається у заяві.

Янукович наголосив, що "це вона, а не я, є тією деструктивною силою, через яку помаранчева революція потерпіла крах".

"Я не буду реагувати на безумні ідеї і на брехню, якими вона намагається очорнити мої наміри поліпшити життя народу і наблизити рівень життя українців до європейських стандартів", - заявив він.

"Я не маю наміру реагувати на ті потоки брехні і бруду, якими мене поливає Тимошенко", - зазначив лідер регіоналів.

Українська правда

powered by lun.ua