Рада займеться Луценком і Межигір'ям в один день

Вівторок, 26 січня 2010, 18:57
На позачерговій сесії у четвер Верховна Рада розгляне питання, ініційовані як Партією регіонів, так і БЮТ.

Відповідні зміни до розпорядження про скликання позачергової сесії вніс спікер Володимир Литвин, повідомляє прес-служба парламенту.

У документі зазначається, що скликання парламенту у четвер вимагали 164 депутати від Партії Регіонів та 151 депутат від БЮТ.

Згідно з розпорядженням, Верховна Рада розгляне питання про дотримання Конституції і законів керівництвом Міністерства внутрішніх справ під час проведення виборів президента та про внесення змін до закону про вибори президента щодо організації роботи виборчих комісій, ініційовані регіоналами.

Також депутати розглянуть зміни до закону про вибори президента щодо недопущення спотворення волевиявлення виборців та проект постанови про створення тимчасової слідчої комісії Верховної Ради щодо перевірки законності передачі в оренду Віктору Януковичу "Межигір'я", ініційовані БЮТівцями.

Як відомо, подання щодо скликання позачергової сесії внесла Партія регіонів. До порядку денного регіонали пропонували внести постанову про звільнення голови МВС Юрія Луценка та зміни до закону про вибори президента.

Пізніше БЮТівець Андрій Кожем'якін заявив, що парламент у четвер розгляне питання про створення ТСК щодо "Межигір'я". 

Українська правда

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"powered by lun.ua