Мер Донецька: грузини масово бронюють готелі

2 перегляди
Вівторок, 26 січня 2010, 21:00
На даний час у Донецьку перебувають від 400 до 500 громадян Грузії.

Про це заявив мер міста Олександр Лук'янченко, повідомляє УНІАН.

Він надіслав послу Грузії в України Гріголу Катамадзе листа, у якому просить запобігти приїзду до Донецька на час проведення другого туру президентських виборів, громадян Грузії без їх попередньої офіційної реєстрації як міжнародних спостерігачів у ЦВК.

Лук'янченко нагадав, що "у період першого туру у Донецьку значне хвилювання і занепокоєння жителів викликав масовий приїзд великої кількості громадян Грузії без будь-якого офіційного статусу і мети візиту".

Мер зазначив, що значна кількість грузинів після голосування не залишила місто і дотепер перебувають в Донецьку, "масово бронюючи місця в готелях".

Лук'янченко переконливо просить "запобігти перебуванню і приїзду до міста на період продовження виборчого процесу громадян Грузії без попередньої реєстрації їх у ЦВК як офіційних спостерігачів".

Крім того, міський голова просить посла "також забезпечити безумовне дотримання громадянами Грузії на території міста усіх норм чинного законодавства України".

Також мер зазначив: "У мене є певні дані, коли ЦВК перевіряла, то після обробки документів знайшла 119 осіб (з числа громадян Грузії, які приїхали), анкети у яких дублювалися".

"Серед даних кандидатур не було жодної людини, яка мала б досвід спостереження за виборами", - наголосив він

За словами Лук'янченко, "1466 осіб з прибулих грузинів - тимчасово не працювали і взагалі поставили прочерк у графі професія".

"Таким чином, згідно з висновком ЦВК, типовий спостерігач з Грузії - це молода людина без освіти, без роботи, без жодного досвіду спостереження за виборами і, причому, без певного місця проживання", - констатував мер.

Як відомо, напередодні першого туру виборів ЦВК відмовила у реєстрації 2011 офіційним спостерігачам від Грузії, мотивуючи рішення неправильним оформленням документів.

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"powered by lun.ua