ЛУЦЕНКО: БАНДА ПРИЙШЛА В СЕЛО І ЗАВАЛИЛА МЕНТА

Четвер, 28 січня 2010, 11:57

Міністр внутрішніх справ Юрій Луценко вважає, що Партія регіонів намагається його звільнити, щоб вибити виборчий процес з нормального русла.

Про це він заявив під час звіту в парламенті у зв'язку з вимогою його відставки  з боку Партії регіонів

"На жаль,  в парламенті мало кого цікавить об'єктивний розгляд питання", - заявив він.

"Ми живемо в різних моральних вимірах. Коли міліція попереджає членів ДВК про недопустимість порушення виборчого процесу, то це називають залякуванням. Коли ми оголошуємо рішення судів, невиконання рішення яких загрожує трьома роками позбавлення волі, це називають залякуванням", - зазначив він.

"Є політична сила, яка усвідомлює, що треба зламати нормальний режим виборів. Звідси атака на комбінат "Україна", на суди, і далі буде. В цьому контексті розглядаю і спробу мене зняти", - заявив Луценко.

"Я пам'ятаю класику радянського кіно "Холодне літо 53" коли банда хотіла захопити село, спочатку треба було грохнути міліціонера. Я це розумію - завалити міністра і дорога до пограбування відкрита", - заявив міністр.

"Ваші методи з 2004 року не змінилися. І сьогоднішнє голосування покаже, хто хоче спокою і чесних виборів, а хто масових фальсифікацій на кшталт 2004 року", - звернувся Луценко до залу.

"Банда вже в селі, подільники можуть визначитися", - заявив він.

На питання про виявлені у "Народної самооборони" агітки, Луценко сказав, що не бачить там агітації.

"Там виявили наліпки "Стоп зек". Я не винен, що в кожному профілі зека, ви бачите вашого кандидата", - заявив він.   

Українська правдаpowered by lun.ua