У Тимошенко заприсяглися вибачитися перед Януковичем

П'ятниця, 12 лютого 2010, 23:37
БЮТ вибачиться перед Партією регіонів, якщо перерахунок голосів підтвердить перемогу Віктора Януковича на президентських виборах.

Про це заявив перший віце-премєр Олександр Турчинов в ефірі телеканалу Інтер.

"У випадку, якщо ми помиляємося, ну все може бути, коли перерахунок покаже, що все правильно, ніяких фальсифікацій немає, ми вибачимося перед нашими опонентами і скажемо: немає питань", - сказав він.

Також урядовець наголосив, що якщо після перерахунку голосів розрив між Януковичем і Юлією Тимошенко збільшиться, то БЮТівці його з цим привітають.

Крім того, Турчинов зазначив: "Ми зараз не довіряємо судовій владі. Особливо ми знаємо, яка ситуація склалася у Вищому адмінсуді".

"Судова влада не є зараз гарантом об'єктивного розгляду цієї та інших проблем. Для нас принципово привернути увагу до факту фальсифікацій, щоб не допустити цього в майбутньому", - заявив він.

Крім того, перший віце-прем'єр зазначив, що Тимошенко заявить свою позицію після оголошення остаточних результатів президентських виборів Центрвиборчкомом.

Коментуючи привітання світових лідерів на адресу Януковича з перемогою на виборах президента, Турчинов заявив, що це робиться для недопущення дестабілізації ситуації в країні.

Цим же він пояснив те, що БЮТ не організовує масові акції протесту.

Українська правда