Тимошенко сподівається на чесність головного суду на виборах

3 перегляди
Вівторок, 16 лютого 2010, 18:58
Прем'єр Юлія Тимошенко сподівається на чесність Вищого адмінсуду.

Про це вона заявила після передачі позовної заяви до ВАС.

"Ми сподіваємося, що процес буде чистим, що наш український суд також зацікавлений в тому, щоб не продовжувати свою не дуже хорошу репутацію в країні", - сказала прем'єр.

"Чесний процес, який відбуватиметься у ВАС, потрібен не тільки 11,5 млн. людей, які голосували за демократію", - зазначила Тимошенко.

"Я впевнена, що чесний процес у ВАС необхідний в першу чергу і Віктору Януковичу, і тим людям, які за нього голосували", - підкреслила вона.

Тимошенко знову заявила, що повторне голосування 7 лютого було сфальсифіковано: "Ми впевнені в тому, що була системна, фундаментальна, всеосяжна фальсифікація виборів у другому турі".

За словами прем'єра, у ході виборів були задіяні "п'ять системних видів фальсифікації, причому системного характеру - вони були добре прораховані і фінансово забезпечені".

Тимошенко підкреслила, що всі 5 технологій викладені в позовній заяві й підкріплені конкретними фактами з відео- та фотоматеріалами.
   
За її словами, повторний перерахунок голосів на окремих дільницях у Криму продемонстрував фальсифікацію на всіх з них від 3% до 5%.

Тимошенко заявила, що її представники в суді будуть домагатися того, щоб весь процес демонструвався по телебаченню. Крім того, вони мають намір домагатися перерахунку на виборчих дільницях, де, на їхню думку, мали місце порушення.

"Якщо ВАСУ не дасть можливість вилучити документацію до суду, перерахувати ті дільниці, щодо яких є сумніви, і показати країні, яка там була реальна ситуація, тоді говорити про правосуддя в нашій державі буде просто зайвим", - підкреслила прем'єр.

"Для мене це не просто боротьба за вибори, за те, що в другому турі були чи не були фальсифікації", - сказала Тимошенко.

"Для мене це захист нашої держави від антиукраїнських сил, від тих сил, які остаточно зруйнують всі паростки демократії в Україні, які політику розцінюють як великий бізнес", - заявила прем'єр.

Інтерфакс

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"powered by lun.ua