Тимошенко хоче, щоб її бій за крісло президента показали у прямому ефірі

Середа, 17 лютого 2010, 16:01
 

Перший національний і 5 канал, ймовірно, транслюватимуть засідання Вищого адмінсуду, який розглядає скаргу Юлії Тимошенко на встановлення результатів виборів.

"Перший національний транслюватиме засідання Вищого адмінсуду України по скаргах щодо виборів президента. Ми їм направили відповідного листа", - сказала "Телекритиці" прес-секретар Тимошенко Марина Сорока.

Водночас президент НТКУ Василь Ілащук зазначив, що рішення щодо цього питання ще не прийнято, оскільки лист вони отримали тільки 10 хвилин тому.

Крім того, партія "Батьківщина" звернулася з листом до 5-го каналу щодо трансляції засідань Вищого адмінсуду, повідомив БЮТівець Олександр Сочка.

У свою чергу перший заступник голови Нацради з питань телебачення і радіомовлення Андрій Мірошниченко заявив, що Нацрада не перешкоджатиме трансляції на УТ-1 та "5 каналі" засідань Вищого адмінсуду.

"Я думаю, що жодних проблем з дозволом з боку Нацради не буде, тому що ми розуміємо, що це дійсно подія, яка може викликати резонанс та інтерес у глядачів", - сказав він, повідомляє Обком з посиланням на Українські новини.

При цьому Мірошниченко підкреслив, що УТ-1 як державний телеканал зобов'язаний транслювати державні заходи. Однак через зміну концепції трансляції керівництво телеканалу зобов'язано звернутися до Нацради з листом, в якому буде висловлено прохання змінити формат мовлення.

"Таких листів до нас поки не надходило, і в даному випадку це питання знаходиться поза нашою компетенцією і нашою відповідальністю", - додав він.

Як відомо, Перший національний щодня по декілька годин транслює змагання зимової Олімпіади, що наразі триває у Ванкувері.powered by lun.ua