Януковича благословили на царство

Неділя, 21 лютого 2010, 11:39
Предстоятель УПЦ МП митрополит Володимир благословив новообраного президента Віктора Януковича на виконання обов'язків глави держави.

У неділю Янукович взяв участь у богослужінні у Києво-Печерській лаврі, повідомляє УНІАН.

По завершенню служби митрополит Володимир благословив Януковича на президентство.

Він подарував новообраному президенту сучасну копію Пересопницького Євангелія та ікону Іверської Афонської Божої матері.

Як пояснив один із керівників організаційного комітету з підготовки до інавгурації президента, заступник глави Партії регіонів Сергій Льовочкін, церемонія відбудеться 25 лютого - в день, коли православні вшановуватимуть цю ікону.

"Це дуже символічно, адже це є одна із найулюбленіших ікон Януковича", - сказав регіонал.

У свою чергу, Янукович сказав: "Я вдячний Богу за те, що сьогодні ми з вами разом відзначаємо торжество православ'я, за те, що в Україні, врешті-решт, почнеться спокій, стабільність, і завдяки Богу ми почнемо будувати сильну країну, в якій будуть жити заможні люди".

Януковича в Лавру супроводжували, зокрема, депутати Сергій Льовочкін, Юрій Бойко, Василь Горбаль, Сергій Ківалов, Василь Джарти, Ганна Герман, Олександр Лавринович, а також перший заступник глави СБУ Валерій Хорошковський, повідомляє Інтерфакс.powered by lun.ua